Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

ES Projektai

Įgyvendinamas ES fondų finansuojamas projektas

UAB „Spalda“ įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės bendrai finansuojamą projektą – E. komercijos modelio diegimas UAB “Spalda” Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0551

UAB „Spalda“ jau nuo 1994 m. atlieka įvairius poligrafijos darbu, turi ilgalaikę darbo patirtį ir siūlo aukštos kokybės šilkografinę spaudą ant įvairių paviršių.

Suvokdami atsakomybę ir indėlį į kliento veiklą, stengiamės ne tik užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę, bet ir teikti konsultacijas, ieškoti sprendimų įvairiose situacijose tam, kad rezultatas atneštų sėkmę mūsų užsakovui. Skirdami dėmesį kokybei, investuojame į naujus įrengimus ir personalo mokymus.

UAB “Spalda”, siekdama padidinti pardavimus, projekto įgyvendinimo metu numato investuoti į e. komercijos modelį, kuriuo numato sukurti el. parduotuvę, kuri padės didinti pajamas gaunamas iš naujų ir esamų klientų.  Elektroninėje parduotuvėje klientai galės pasirinkti norimus spaudos produktus, kuriuos galės patys susimaketuoti ar pasirinkti iš esamų šablonų.

Projekto vykdymo biudžetas – 62 500,00 Eur

Skirto ES finansavimo suma – 46 875,00 Eur

Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2022 m. vasaris – 2023 m. vasaris

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.