Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Vestuviniai kvietimai

Vestuviniai kvietimai yra svarbus vestuvių atributas. Gaminame vestuvinius kvietimus nuo maketo sukūrimo iki galutinio gaminio. Vestuvių kvietimai yra spausdinami ant dekoratyvinio popieriaus, naudojamos įvairios kirtimo formos vokams. Tokie kvietimai reikalauja kruopštaus darbo ir pastabumo į detales.

Prie vestuvinių kvietimų dažnai pridedami ir kiti spaudos gaminiai: informacinės kortelės, RSVP, žemėlapiai ir panašūs spaudiniai.

Vestuviniai kvietimai ir jų tipai:

  • Kvietimai atvirlaiškai – minimalistinis kvietimas, kai norima, kad visa informacija tilptų į A6 ar A7 dydžio kortelę.
  • Kvietimai su lenkimu – standartinis kvietimas su lenkimu, kurį galima siųsti paštu ar įteikti asmeniškai
  • Kvietimas-Vokas – tokiems kvietimams nereikia specialaus voko, nes pats kvietimas yra voko formos ir uždaras. Voko snapelis gali būti užklijuotas apskritu lipduku arba vaško antspaudu.
  • Kvietimas su dėžute – Išskirtinis gaminys su dėžute į kurią dedamos smulkios dovanėlės, pavyzdžiui saldainiai

Kiekvienas iš šių kvietimų gali būti personalizuotas, skirtas konkrečiam asmeniui ar porai. Norint sukurti išskirtinį kvietimą, galima naudoti specialius pospaudiminius darbus – figūrinį kirtimą, auksavimą sidabro ar aukso foliją, UV blizgų laminavimą, inicialų įspaudą į popierių (kongrevą).

Kiti vestuviniai spaudos darbai:

Neretai vestuviniai kvietimai yra pirmasis spaudos gaminys, kuris užsakomas. Tačiau nereikia pamiršti, jog reikia išlaikyti stilistiką ir kituose spaudos gaminiuose šventės metu:

  • Stalo kortelės – kortelės su žmonių vardais
  • Sedėjimo planai – Didesnio formato, dažniausiai A3 dydžio plakatas su žmonių sedėjimo schema.
  • Svečių ir palinkėjimų knygos
  • Fotoknygos – geriausias būdas įamžinti jūsų vestuvių akimirkas.

Todėl, galite kreiptis į mus visais vestuvių spaudos klausimais – patarsime kokį išsirinkti tinkamą popierių, kokį spaudos būdą (šilkografiją ar skaitmeninę spaudą) geriausią pasirinkti konkrečiu atveju. Kreipdamiesi pas mus, pateiksime geriausią kainos ir kokybės pasiūlymą.