Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

4 Priežastys, kurios paverčia magnetinius kalendorius išskirtinėmis reklaminėmis priemonėmis

Kiekvienais metais įvairiausiems verslo segementams atsiranda galimybė padidinti savo įmonės žinomumą panaudojant magnetinius kalendorinius. Šiame įraše pateiksime 4 svarias priežastis kodėl magnetiniai kalendoriai yra efektyvios reklaminės priemonės, ir kodėl verta užsisakyti:

  1. Kalendoriai, kurie gaminami pagal individualų užsakymą matosi ant jo esanti informaciją ištisus metus ir nereikalauja papildomų, naujų investicijų.
  2. Kalendoriaus magnetinė dalis, tai vieta kur galima patalpinti tam tikrą informaciją. Kiekvieną kartą kai jūsų klientai pažiūrės į kalendorių, patikrins kokį užrašą ar datą, jie kartu pamatys ir jūsų įmonės vardą bei kontaktinę informaciją, todėl kada jiems prireiks tam tikro produkto ar paslaugos į kurią jūs specializuojatės, jūsų įmonė bus pati pirmoji kurią prisimins.
  3. Kai kurie magnetiniai kalendoriai gali būti siunčiami paštu su korespondencija. Magnetiniai kalendoriai ateina kartu su laišku ant kurio taip pat yra reklaminė spauda.  Tokie laiškai taip pat gali būti individualiai pagaminti su jūsų norima spauda.
  4. Dauguma kalendorių turi šiek tiek laisvos vietos, kur klientai gali užsirašyti tam tikrus priminimus, o tas tikrai padidina magnetinių kalendorių panaudojimo galimybes.

Žemiau yra pateikti magnetinių kalendorių pavyzdžiai, kurie tikrai pritrauks klientų dėmesį:

  1. 4×3,5cm, pagal individualų dizainą sukurtas kalendorius, kuris puikiai atstovautų nekilnojamo turto agentą. Magnetuko netradicinė forma ir spalvos patraukia klientų dėmesį ir didiną susidomėjimą.
  1. 6x8cm, šis pagal individualų užsakymą magnetinis kalendorius puikiai tiks įvairios specialybės darbuotojams
  1. 6x6cm, magnetukas skirtas patalpinti tam tikram skelbimui, kuris bus matomas klientų namuose 365 dienas.

magnetas kalendoriusŠie magnetiniai kalendoriai yra tik pavyzdžiai, gaminame kur kas daugiau skirtingų magnetukų, kurie yra įvairiausių formų, spalvų ir dydžių. Standartiniai magnetiniai kalendoriai yra su 12 nuplėšiamų lapelių ir kartonine nugarėle. Paviršiaus padengimas gali būti blizgus arba matinis. Magnetukai gali būti papildomai  įpakuoti į permatomą pakuotę. Nustebinkite savo klientus su naudinga dovana – ir sekančiais metais pats klientas primins, jog laukia magnetinių kalendoriukų iš jūsų.

Reklamos ir dizaino agentūroms teikiame specialius pasiūlymus.

Užsakyti ir pasiteirauti dėl gamybos galite susiekus su mumis, paskubėkite nes kiekis yra ribotas.