Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Kalėdinės verslo dovanos

Kiekvienais metais verslo dovanos kalėdoms susilaukia daug dėmesio. Artėjant Kalėdiniam ir šventiniam laikotarpiui dažnai iškyla klausimas ką padovanoti įmonės klientams, tiekėjams ar patiems darbuotojams. Dažniausiai įmonės apsiriboja nedidelėmis smulkmenomis su įmonės atributika ar logotipu.Svarbu nepamiršti ir pasirūpinti tokiai atributai iš anksto, nes reikia įvertinti ir tai, jog dovaną reikės pristatyti. Tinkamiausias tam laikas – lapkričio mėnuo, kai yra užtektinai laiko gamybai.

Pas mus klientai dažniausiai renkasi greitai pagaminamus produktus – atvirutes, magnetinius kalendoriukus ir kitos spaudos darbus.

Kaip pasirinkti tinkamą dovaną nėra sudėtinga, tiesiog įvertinkite santykius su klientu. Svarbu nepamiršti, jog negalioja taisyklė – kuo didesnis logotipas tuo yra geriau. Įmonės logotipas turi būti dailiai įkomponuotas ir neužgožti pačio produkto. Dovana turi būti kokybiška ir subtili.

Visada yra malonu gauti įvairais dovanas, todėl pačias populiariausias verslo dovanas kalėdoms išskirtume šias:

  • Magnetiniai kalendoriai ištisus metus bus matomi jūsų klientų ir primins apie jūsų įmonę. Šis gaminys gali būti dovanojamas ir su kitomis smulkmenomis, išsiunčiamas paštu su dokumentais. Plėšomi lapeliai bus naudojami visus 12 mėnesių, o sekančiais metais jau pats klientas paklaus ar gaus dovanų
  • Magnetukai su įmonės logotipu taip pat lengvai pristatomas ir gali būti išsiunčiama su sąskaitomis ar pridėta prie produkcijos.
  • Spauda ant darbo knygų – tokios knygos dažnai įteikiamos realaus susitikimo metu – dažniausiai šilkografinė spauda dedama aukso ar sidabro spalvos ant natūralios ar dirbtinos odos viršelių. Dovanojant tokią dovaną reiktų nepamiršti, jog ji bus naudojama kiekvieną dieną ištisus metus, todėl gaminys turi būti kokybiškas – o spauda nesitrinanti.
  • Atvirutės – vienkartinis sveikinimas, kuris maloniai išreikš dėmesį, o išskirtinės atvirutės bus matomos ir ilgesnį laiką.

Visada galite konsultuotis su mumis ir gauti patarimų dėl verslo dovanų kalėdoms.