Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Magnetiniai dažai – jūsų sienoms

Magnetiniai dažai gali būti naudojami kaip papildomas interjero akcentas jūsų namuose ar biure. Šis sprendimas leis ant jūsų sienų dėti magnetinius lipdukus, lygiai taip pat kaip ant bet kokio kito metalinio paviršiaus (pavyzdžiui šaldytuvo)

Kam magnetinės sienos gali būti naudojamos?

Magnetiniai dažai namams – Tokia siena pravers tiems, kas turi vaikų ar kas nori žaismingai papuošti buto ar namo sienas. Vaikams tokia siena yra didelis džiaugmas – savo kambaryje gali susiklijuoti ant sienų mėgstamus magnetukus, žaisti su magnetinėmis delionėmis ar kitus magnetinius žaidimus. Magnetinė siena įmonės patalpoms – Panaudojimo paskirčių yra išties daug –  didesnės komandos naudoja savo kolegų nuotraukas ir taip planuoja darbų paskirstymą tarp skirtingų projektų. Taip pat esame matę, jog magnetinė siena naudojama išskirti darbuotojų hierarchiją ar kitokį darbuotojų žymėjimą, kai informacija dažnai kinta. Kurybiškos agentūros tokias magnetines sienas naudoja įvairiems žaidimams – „X’ai ir „O’iai, žymėti savaitės darbus, magnetinius kalendorius ir panašiai. Kodėl mes pasidarėme? Kadangi magnetukai – yra mūsų vienas iš pagrindinių gaminamų produktų ir neturėjome kaip gražiai juos eksponuoti ir parodyti savo klientams – sugalvojome tokią sieną pasidaryti pas save biure. Manome, jog sprendimas pasiteisino, nes sulaukiame daug dėmesio iš klientų ir yra labai patogu surasti ir parodyti norimą magnetuką.

Magnetiniai dažai, sienų dažymas

magnetines-sienos-paruosimas
Kaip įsirengti magnetinę sieną?  Didelio paruošimo tokiai sienai nereikia, kiekvienas meistras nesunkiai gali tai atlikti Jeigu jau jūsų siena jau yra nudažyta, tačiau norite atnaujinti ir sieną padaryti magnetinę
  • Sienos paruošimas – Reikia apklijuoti specialia lipnia juosta, jog sienos sujungimai ir lubos dažant neišsiteptų.
  • Magnetiniai dažai, sienos dažymas – Prieš dažant būtina labai gerai išmaišyti dažus – kuo geriau jie bus išmaišyti – tuo lygiau paviršius pasidengs dažais. Išmaišyti dažai tampa tamsiai pilkos spalvos. Dažyti reikia nemažiau negu 2-3 kartus. Kuo didesnis dažų sluoksnis – tuo stipriau magnetai lips prie paviršiaus. Tarp dažymų, magnetiniai dažai turi gerai išdžiūti.
  • Spalvos dažymas (nebūtina) – Magnetiniai dažai „iš savęs” yra tamsiai pilki, jeigu vis dėl to norite, sieną nudažyti tokia pačia spalva kaip ir šoninės – tai daryti irgi galite – tiesiog dažus uždažykite ant viršaus.
  • Kur įsigyti? Dauguma dažų parduotuvių parduoda tokius dažus, jeigu konkrečiai – galite įsigyti čia.